Kövesdi István
-Tegnap megismerhettétek Widjaja Herimant, ma pedig a csapat egy másik tagjával Kövesdi Istvánnal készítünk riportot.

Halljuk Őt:
-Ha röviden szeretnék vàlaszolni azt mondanàm mindent,épp csak nem vezetek :-) igyekszem minden területen ott lenni a garàzstól a verseny pàlyàig. Napi szinten segìtem Szilveszter munkàjàt. Szerencsére mi nem különböző pozìciókra lettünk össze vàlogatva. Csapatunk tagjai a versenyzést megelözően is baràtok voltak .Vannak àltalànos feladatok amit közösen végzünk mint példàul a kerékcserék vagy a csapatfelszerelés mozgatàsa. Ezen felül mindenki teszi amihez ért ,és szerencsére ez kiad egy remek kis csapatot.
'Z' -Mióta ismered Szilveszter?
-Gyerekkori baràtsàg a miénk nem tudom pontossan meg mondani.biztosan több mint 15 éve.
'Z' -Hogyan ismerkedtetek meg?
-Kb. 150 méterre lakott tőlem így csak idő kérdése volt hogy talàlkozzunk.a konkrét story màr nincs meg de nem is fontos,csak hogy még mindig baràtok vagyunk ez a lényeg.A driftre az autók szeretete hozott minket össze.Ő vezetni szeret, engem a műszaki része hajt. Ìgy pont jól össze tudunk dolgozni
-Ki nem hagynék egyet sem.
Ha 1 napos akkor annyi ha 5 akkor annyi.Ott vagyunk ,csinàljuk mert szeretjük!

-Ebben az egész történetben egy régi szereplő van,az pedig a Szilveszter.Az autó új ,a csapat ebben az összetételben szintén új. Kell egy kis idő mire minden össze ràzódik .Viszont a pilótànk nagyon jó, az autó remekül sikerült, a csapat jól teszi a dolgàt. Minden adott ahoz hogy jó eredményt érjünk el.Èn minden esetre dobogós helyre szàmìtok ,mivel ez technikai sport előfordulnak meghibàsodàsok,ahogy az tökölön is történt.Úgy gondolom az ott elért eredményre és hogy a màsnapi pócsi versenyre müködő autóval tudtunk rajthoz àllni méltàn lehetünk büszkék.Ha végig ilyen munkàt tudunk végezni nem lesz gond a helyezéssel.
-Dél budàn élek ahol a csapatunk nagyobb része is. Jelen pillanatban teljes időmet kitölti hogy a versenyautó versenyről versenyre rendben, minden probléma nélkül rajthoz àlljon.Aki jàrtas az autó sportban az tudja hogy nem elég verseny előtt megtankolni a vasat aztàn rúgni neki.Sőt többnyire versenyt megelöző napon az autó még darabokban mi pedig nyakig olajossan készülünk az indulàsra,de ez benne a jó felpörgeti az embert.
-Ahogy emlìtettem a mi csapatunk baràtokból àllt össze így boritékolható volt a jó hangulat,és ezt a gyakorlat is igazolni làtszik.Mindenki szívvel teszi a dolgàt azért, hogy minden simàn menjen a versenyen,és szilveszternek csak a kellő füstmennyiségre legyen gondja.
by 'Z'olibácsi

